14 Czerwca 2024 18:14:17
Nawigacja
Strona główna
Aktualności
Plany Lotów
Oddział zestawienie
Rejon zestawienie
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: hodowcy lipowa
Aktualności

dodano 14.06.2024r.

Lot w niedzielę 16.06.2024r. - koszowanie zgodnie z planem.

________________________________________________________________________

dodano 13.06.2024r.

Istnieje możliwość przełożenia lotu na poniedziałek 17.06.2024r.

Decyzja jutro 14.06.2024r. do godz. 15:00.

____________________________________________________________________________

dodano 12.06.2024r.

Lot 8   Prenzlau  16.06.2024r.

Odjazd kabiny z Sekcji :

Wieprz   10:15

Sporysz  11:00

Jeleśnia 11:40

Lipowa  12:00 pojenie odjazd na trasę.

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 11.00.

______________________________

dodano 09.06.2024r.

Lot Głogów-Serby - gołębie wypuszczono 09.06.2024r. o godz. 6:15.

_______________________________________________________

dodano 06.06.2024r.

Lot 7 Bytom Odrzański  9.05.2024r.

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  13:00

Sporysz  13:40

Wieprz   14:20

Lipowa  15:00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 13.45

______________________________

dodano 05.06.2024r.

09.06.2024r. (niedziela), jeśli warunki pozwolą odbędzie się lot Bytom Odrzański.

_______________________________________________________________________________

dodano 03.06.2024r.

Lot Kołbaskowo - gołębie wypuszczono 03.06.2024r. o godz. 7:00.

_____________________________________________________

dodano 31.05.2024r.

Sekcje do 09.06.2024r. podadzą do Sekretarza Oddziału ilości gołębi na loty

Minden, Bruksela i Duisburg z rozbiciem na każdy lot.

_____________________________________________________________

dodano 30.05.2024r.

Lot 6 Tantow I - 03.06.2024r.

Odjazd kabiny z Sekcji - 02.06.2024r., godziny bez zmian.

___________________________________________

Hodowcy którzy nie są zainteresowani rywalizacją w mistrzostwie  GMP, IM oraz okręgowym,

typują 20 szt. literą 'M' OBOWIĄZKOWO.

Pozostali Hodowcy którzy rywalizują w w/w mistrzostwach typują,

zgodnie z poniższymi komunikatami i tak koszują.

Proszę sprawdzać komunikaty, istnieje możliwość zmiany terminu lotu w zależności od warunków pogodowych.

_________________________________________________________________________________________

dodano 26.05.2024r.

Lot Pław - gołębie wypuszczono 26.05.2024r. o godz. 6:15.

_______________________________________________

dodano 24.05.2024r.

Lot 6 Tantow 1  02.06.2024r.

Odjazd kabiny z Sekcji 01.06.2024r :

Jeleśnia  9:30

Sporysz  10:10

Wieprz   10:50

Lipowa   11:10 pojenie wyjazd na trasę.

Sekcja Lipowa koszuje od 10:00.

_______________________________

dodano 23.05.2024r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 12/2023

_____________________________________________

dodano 22.05.2024r.

Przypominam, że w zwiąku z lotami do Mistrzostrwa Okręgu od 26.05.2024,
Niedopuszczalne jest typowanie 20 szt. seryjnością „S”, oraz podwójnymi znakami np. „SM" !!!!!
W przypadkach typowania 20 szt. seryjnością 'S' lub 'ST', 'SM',
Sekcje wysyłające dane pocztą elektroniczną zobowiązane są w e-mailu napisać nazwiska osób,
które tak zrobiły.

________________________________________________________________________________________

dodano 19.05.2024r.

Lot Polkowice - gołębie wypuszczono 19.05.2024r. o godz. 6:00.

___________________________________________________

dodano 15.05.2024r.

Od 19.05.2024r. zaczynają sie loty do Intermistrzostwa, a od 26.05.2024r. do GMP i MO.

W związku z tym 10 gołębi biorących udział w tych współzawodnictwach na każdym locie

zaliczanym do nich należy oznaczyć literą 'S' i zakoszować je jako pierwsze.

Pierwszych 5 zakoszowanych bierze udział w Intermistrzostwie.

Gołębie oznaczone literą 'S' muszą być z 50-tki do MP.

Pozostałe 10 gołębi oznaczyć literą 'M' (nie 'SM' !!!) MeGa ('T', nie 'ST') i zakoszować w dowolnej kolejności.

Jednocześnie listy startowe należy obowiązkowo drukować przez skrzynki przechwytujące !!!!!!.

Hodowców posiadających zegary Benzing obowiązuje tylko kolejność koszowania.

Hodowcom, którzy tak nie oznaczą seryjności i nie zachowają kolejności koszowania,

lot nie będzie się liczył do w/w mistrzostw.

Hodowców, których nie interesują w/w mistrzostwa tylko Oddział, oznaczają 20 gołębi literą 'M' (nie SM) MeGa ('T', nie 'ST').

Hodowcy, którzy wkładają na lot 20 lub mniej gołębi mają obowiązek je w zegarze zatypować !!!!!

_____________________________________________________________________________________________________

dodano 12.05.2024r.

Lot Proszków - gołębie wypuszczono 12.05.2024r. o godz. 6:20.

___________________________________________________

dodano 10.05.2024r.

Lot 4 Polkowice – Rudna  19.05.2024r. i lot 5 Pław 26.05.2024r

Odjazd kabiny z Sekcji :

Jeleśnia  13:00

Sporysz  13:40

Lipowa   14:20

Wieprz   15:00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 13.00

__________________________________________________

dodano 09.05.2024r.

Lot Proszków - Sekcja Lipowa koszuje od 16:45.

__________________________________________________

dodano 04.05.2024r.

Lot Brzeg-Skarbimierz - gołębie wypuszczono 04.05.2024r. o godz. 7:00.

___________________________________________________________

dodano 02.05.2024r.

Lot 2 Brzeg-Skarbimierz 05.05.2024r. zostaje przełozony na 04.05.2024r.

Koszowanie 03.05.2024r., godziny bez zmian.

____________________________________________________________________________

dodano 28.04.2024r.

Lot Strzelce Opolskie - gołębie wypuszczono 28.04.2024r. o godz. 7:35.

_________________________________________________________

dodano 23.04.2024r.

Lot 1 Strzelce Opolskie  28.04.2024r.

Odjazd kabiny z Sekcji 27.04.2024r :

Jeleśnia  17:00

Sporysz  17:40

Lipowa   18:20

Wieprz   19:00

Sekcja Lipowa koszuje od 16:00.

Sekcja Wieprz koszuje od 17:00.

 

Lot 2 Brzeg Skarbimierz  05.05.2024r.

Odjazd kabiny z Sekcji 04.05.2024r :

Jeleśnia  17:00

Sporysz  17:40

Lipowa   18:20

Wieprz   19:00

 

Lot 3 Proszków  12.05.2024r.

Odjazd kabiny z Sekcji 11.05.2024r :

Jeleśnia  17:00

Sporysz  17:40

Lipowa   18:20

Wieprz   19:00

______________________________

dodano 19.04.2024r.

Zgodnie z komunikatem okręgu :

 K O M U N I K A T Nr 04/2024

Składki członkowskie z tytułu przynależności do PZHGP zgodnie ze Statutem PZHGP

Rozdział VI § 28 punkt 4a w wysokości 20 zł z przeznaczeniem: Zarząd Główny 10 zł, Zarząd

Okręgu 10 zł - należy wpłacić na konto Zarządu Okręgu Bielsko-Biała w terminie do dnia 30 kwietnia

2024 roku .

 Sekcje dostarczą wykazy kwartalne do sekretarza oddziału  oraz wpłacą składki do 28.04.2024r

________________________________________________________________________________

dodano 18.04.2024r.

Ze względu na warunki atmosferyczne  lot próbny z 21.04.24r. zostaje odwołany.

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą sezon rozpoczynamy zgodnie z harmonogramem lotowym,

tj. 28.04.2024r. Strzelce Opolskie , komunikat będzie na stronie.

_____________________________________________________________________________

dodano 10.04.2024r.

14.04.2023r. o godz 16:00 w Sekcji Wieprz odbędzie się,

drukowanie spisów przez skrzynki przecwytujące.

__________________________________________________________

dodano 09.04.2024r.

Z głębokim żalem zawiadamiamy że  w wieku 79 lat zmarł nasz kolega Karol Sapeta.

Msza pogrzebowa odbędzie się w dniu 10.04.2024  w kościele Parafialny Wieprz o godz.15.00.

Wprowadzenie do Kościoła i Modlitwa Różańcowa o godzinie 14.30. Pokój jego duszy. 

Zarząd Oddziału

___________________________________________________________________________

dodano 08.04.2024r.

13.04.2023r. o godz 16:00 w Sekcji Lipowa odbędzie się,

drukowanie spisów przez skrzynki przecwytujące.

__________________________________________________________

dodano 06.04.2024r.

Zgodnie z Komunikatem Zarządu, karty pamięci z wydrukawanymi spisami,

mają być dostarczone w nieprzekraczalnym terminie 14.04.2024r.

do rachmistrza oraz ilość gołębi i hodowców podane do

Sekretarza Oddziału.

______________________________________________________________________________

dodano 30.03.2024r.

1

Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!

Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych

Życzy Zarząd Oddziału Lipowa

________________________________________________________

dodano 28.03.2024r.

Z głębokim żalem zawiadamiamy że w dn.27.03.2024r. w wieku 74 lat zmarł nasz kolega Jan Satława,

członek naszego oddziału. Msza pogrzebowa odbędzie się w dniu 02.04.2024r.  w kościele Parafialnym Leśna o godz.15.30.

Wprowadzenie do Kościoła i Modlitwa Różańcowa o godzinie 15.00. Pokój jego duszy.

 Zarząd Oddziału

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

dodano 19.03.2024r.

W dniu 30.03.2024r. o godz. 11:00 w Siedzibie Sekcji,

odbędzie się zebranie przedlotowe i oddawanie spisów Sekcji Wieprz.

Do spisu należy dołączyć zaświadczenie sczepienia oraz 100 zł.

_________________________________________________________

dodano 11.03.2024r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 03/2024

_____________________________________________

dodano 07.03.2024r.

W dniu 24.03.2024r. o godz. 11:00 w Domu Hodowcy,

odbędzie się zebranie przedlotowe i oddawanie spisów Sekcji Sporysz.

_________________________________________________________

dodano 22.02.2024r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikaty nr 01/2024 i 02/2024

______________________________________________________

dodano 03.02.2024r.

W zakładce Komunikaty Oddziału - Komunikat nr 01/2024

______________________________________________

dodano 11.01.2024r.

Zebranie sprawozdawcze Sekcji Lipowa odbędzie się 27.01.2024r. o godz. 16.00 w siedzibie Sekcji.

Serdecznie zapraszamy.

Zarząd Sekcji Lipowa

______________________________________________________________________________

dodano 08.01.2024r.

Zebranie sprawozdawcze Oddziału Lipowa odbędzie się 24.02.2024r. o godz. 16.00 w Sali OSP Leśna.

_________________________________________________________________________________________________________

dodano 08.01.2024r.

W dniu 28.01.2024r. o godz. 14:00 w Przyborowie w Domu Weselnym Daglezja,

odbędzie się zebranie sprawozdawcze Sekcji Jeleśnia.

_______________________________________________________________

dodano 04.01.2024r.

W dniu 28.01.2024r. o godz. 11:00 w Domu Hodowcy,

odbędzie się zebranie sprawozdawcze Sekcji Sporysz.

_________________________________________________________

dodano 26.12.2023r.

W zakładce Komunikaty Rejonu - Komunikat nr 01/2023

______________________________________________

1

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w Nowym 2024 roku

Życzy Zarząd Oddziału Lipowa

______________________________________________________________________________________

dodano 22.12.2023r.

Zebranie Sprawozdawcze SEKCJI Wieprz,

odbędzie się 07.01.2024r. w siedzibie Sekcji o godz.11.00.  

_______________________________________________

dodano 08.12.2023r.

Proszę o dostarczenie gołębi biorących udział w wystawie okręgowej

do sklepu kol. Mrowiec Krzysztof 16.12.2023r. na godz. 8.00.

_______________________________________________________

dodano 13.11.2023r.

Rozdanie nagród SEKCJI Wieprz za sezonzon 2023r.

odbędzie się 17.11.2023r. w siedzibie Sekcji o godz.18.00.  

_______________________________________________

dodano 11.11.2023r.

Rozdanie nagród SEKCJI Lipowa za sezonzon 2023r.

odbędzie się 18.11.2023r. w siedzibie Sekcji o godz.15.00.  

_______________________________________________

dodano 03.11.2023r.

REPREZENTACJA NA WYSTAWĘ OKREGOWĄ 2023 ROK.

WYCZYN ROK


 

 

 

 

 

Lp. Nazwisko i imię Obrączka P KKM
Barwa
1 Biegun Piotr PL-034-20--4533 0 5809.97
niebieski - pstry







WYCZYN 2 LATA

Lp. Nazwisko i imię Obrączka P KKM

1 Kubica Bogumił PL-023-20--7951 0 10331.37
   nakrapiana
SPORT 'A' 
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
3 Kubica Bogumił PL-023-21--4548 1 10 180.85    nakrapiana
SPORT 'B'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Kubica Bogumił PL-023-21--4515 1 8 88.80 niebieska







SPORT 'C'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Mrowiec K.i K. PL-DE-19-138149 0 6 78.92 niebieska







SPORT 'D'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Barcik-Łukańko PL-023-20--5614 0 11 106.86    nakrapiana







SPORT 'E'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coef.
1 Świerkosz Jan PL-023-18--6320 0 4 50.64 czerwona - nakrapiana 







SPORT 'G'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
2 Satława Grzegorz,J PL-023-22--3073 1 5 72.55    nakrapiana
SPORT 'H'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Satława Grzegorz,J PL-023-19---526 0 6 66.46 niebieska







SPORT 'I'
Lp. Nazwisko i imię Obrączka P Konk. Coeff.
1 Ostrowski Aleksand PL-023-21--3557 0 3 17.24    nakrapiana







SPORT 'F'

Lp. Nazwisko i imię Obrączka Konk. Coeff.

1 Mrowiec Krzysztof PL-285-23--8169 3 19.27

 

____________________________________________________________________________________________________

dodano 31.10.2023r.

Gołębie na wystawę okręgową zgłaszamy do Sekretarza Oddziału do 12.11.2023r.

__________________________________________________________________

dodano 29.10.2023r.

Rozdanie nagród Sekcji Sporysz za sezon 2023r.,

odbędzie się 04.112023r. w Domu Hodowcy o godz.15.00.  

_______________________________________________

dodano 27.10.2023r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikaty nr 10/2023 i 11/2023

__________________________________________________________________

dodano 10.10.2023r.

Rozdanie nagród rejonu Beskid Żywiecki za sezon 2023r.

odbędzie się 10.112023r. w Sali OSP Leśna o godz.18.00.  

_____________________________________________

dodano 25.09.2023r.

Lot Pław - gołębie wypuszczono 25.09.2023 o godz. 7:30.

______________________________________________

dodano 22.09.2023r.

Lot 5 Pław poniedziałek  25.09.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji niedziela 24.09.23r :

Jeleśnia  14:00

Sporysz  14:40

Wieprz   15:20

Węgierska Górka 15.40

Istebna po napojeniu wyjazd na trasę

Sekcja Lipowa koszuje w sekcji Wieprz  od godz. 14.00

_____________________________________________________

 

dodano 17.09.2023r.

Lot Polkowice - Rudna - gołębie wypuszczono 17.09.2023 o godz. 7:00.

___________________________________________________________________________

dodano 14.09.2023r.

Lot 4 Polkowice - Rudna 17.09.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  15:00

Sporysz  15:40

Lipowa   16:20

Wieprz   17:00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 15.00

Sekcja Sporysz koszuje od godz. 14:00

_______________________________

dodano 10.09.2023r.

Lot Proszków - gołębie wypuszczono 10.09.2023r. o godz. 7:45.

___________________________________________________

dodano 06.09.2023r.

Lot 3 Proszków 10.09.2023r.

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  16:00

Sporysz  16:40

Lipowa   17:20

Wieprz   18:00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 16.00

Sekcja Sporysz koszuje od godz. 14.45

_______________________________

dodano 02.09.2023r.

Lot  Oława - gołębie wypuszczono 02.09.2023r. o godz. 7:50.

_________________________________________________

dodano 31.08.2023r.

Lot 2 Oława  02.09.2023r.(sobota).

Odjazd kabiny z Sekcji (01.09.2023):

Jeleśnia  18:00

Sporysz  18:40

Lipowa   19:20

Wieprz   20:00

Sekcja Lipowa koszuje od 18:00

 ___________________________

dodano 30.08.2023r.

Jest możliwość zmiany terminu lotu na 02.09.2023r. (sobota).

Decyzja 31.08.2023r. (czwartek) do 11:00.

________________________________________________________________

dodano 30.08.2023r.

Do 03.09.2023r. proszę Sekcje o dostarczenie wykazów członków

za II półrocze 2023r.,do Sekretarza Oddziału w 2 egzemplarzach.

____________________________________________________

dodano 27.08.2023r.

Lot Oława zostaje odwołany.

_______________________

dodano 26.08.2023r.

Lot Oława- Godzikowice  28.08.2023r. (poniedziałek)

Odjazd kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  17:00

Sporysz  17:40

Lipowa   18:20

Wieprz   19:00

W razie złych warunków lot może być odwołany.

_______________________________________

dodano 25.08.2023r.

Lot  Oława planowany na 28.08.2023r., decyzja 26.08.2023r.

_________________________________________________

dodano 24.08.2023r.

Od 27.08.2023r. zaczynają sie loty (3) do GMP Gołębi Młodych.

W związku z tym 15 gołębi biorących udział w tych współzawodnictwie na każdym locie

zaliczanym do nich należy oznaczyć literą 'S' i zakoszować je jako pierwsze.

Pozostałe 15 gołębi oznaczyć literą 'M' , MeGa - 'T' (nie 'SM' lub 'ST' !!!) i zakoszować w dowolnej kolejności.

Jednocześnie listy startowe należy obowiązkowo drukować przez skrzynki przechwytujące !!!!!!.

Hodowców posiadających zegary Benzing obowiązuje tylko kolejność koszowania.

Hodowcom, którzy tak nie oznaczą seryjności i nie zachowają kolejności koszowania,

lot nie będzie się liczył do w/w mistrzostwa.

Hodowcy, którzy wkładają na lot 30 lub mniej gołębi mają obowiązek je w zegarze zatypować !!!!!

_______________________________________________________________________________________

dodano 20.08.2023r.

Lot  Krapkowice - gołębie wypuszczono 20.08.2023r. o godz. 8:15.

_____________________________________________________

dodano 16.08.2023r.

Lot 1 Krapkowice  20.08.2023r.(niedziela).

Odjazd kabiny z Sekcji (19.08.2023):

Jeleśnia  18:00

Sporysz  18:40

Lipowa   19:20

Wieprz   20:00

Sekcja Lipowa koszuje od 17:30

Sekcja Sporysz koszuje od 16:00

____________________________________________

Mistrzoswo Oddziału 2023 w kategoriach:

"A" (coeff.)

1. Murański i Syn                  235.14

2. Chrustek Kamil                 335.81

3. Jarco Henryk                    440.43

"B" (coeff.)

1. Kubica Bogumił               140.22

2. Chowaniec-Piela             181.40

3. Satława Grzegorz i Jan   393.54

"C" (coeff.)

1. Ostrowski Aleksander      452.89

2. Mrowiec K.i K.                 664.02

3. Biegun Piotr                    688.13

"GMP" (punkty, konk.)

1. Mrowiec K.i K.                1729.84, 33

2. Kubica Bogumił              1720.95, 32

3. Murański i Syn                1715.66, 33

______________________________

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło