16 Wrzesień 2019 04:35:29
Nawigacja
Strona główna
Aktualności
Plany Lotów
Oddział zestawienie
Rejon zestawienie
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: hodowcy lipowa
Aktualności

dodano 15.09.2019r.

Gołębie wypuszczono 15.09.2019r. w Cybince o godz. 7:30.

________________________________________________

dodano 14.09.2019r.

29.09.2019r. (niedziela) na godz. 11:00 Zarząd Sekcji Jeleśnia zwołuje Nadzwyczajne Zebranie Członków.

Zebranie odbędzie się w siedzibie Sekcji.

Temat zebrania:

 - ustalenie siedziby Sekcji Jeleśnia od 2020r.

_______________________________________________________________________

dodano 12.09.2019r.

Na lot Cybinka wszystkie Sekcje koszują w Wieprzu od godz. 14:30.

______________________________________________________

dodano 08.09.2019r.

Gołębie wypuszczono 08.09.2019r. w Szprotawie o godz. 9:00.

__________________________________________________

dodano 05.09.2019r.

Godziny odjazdu kabiny na lot Szprotawa:

Wieprz 17.00-17.15

Sporysz 17.45 - 17.55

Jeleśnia 18.15 - 18.30

Lipowa 19.00

___________________________________________________

dodano 01.09.2019r.

dodano 01.09.2019r.

Gołębie wypuszczono 01.09.2019r. w Proszkowie o godz. 6:20.

__________________________________________________

dodano 30.08.2019r.

Sekcje do 08.09.2019r. zgłoszą ilości gołębi na lot Halle (komunikat nr 5/2019 Okręgu) do Sekretarza Oddziału.

Koszt od sztuki 5zł. - należy wpłacić do skarbików Sekcji.

__________________________________________________________________________________________

dodano 28.08.2019r.

Mistrzostwo Oddziału  w kategoriach:

"A"

1. Kubica Bogumił          18k.    121.23 coeff.

2. Strzop Józef                18k.    172.00 coeff.

3. Murański i Syn            18k.    200.61 coeff.

"B"

1. Klekociuk Marek          15k.   181.30 coeff.

2. Janeczko Kazimierz   15k.   197.43 coeff.

3. Kubica Bogumił           15k.   279.73 coeff.

"C"

1. Kubica Bogumił           12k.   327.58 coeff.

2. Miklusiak Adam           12k.   337.81 coeff.

3. Pawlus Marek               12k.  358.69 coeff.

"GMP"

1. Kubica Bogumił            35k.   1837.66 pkt.

2. Piątek Antoni                35k.   1815.02 pkt.

3. Strzop Józef                  35k.   1806.67 pkt

_________________________________________

dodano 25.08.2019r.

Sekcje do 01.09.2019r. dostarczą w 2 egzemplarzach wykazy półroczne do Sekretarza Oddziału.

Gołębie wypuszczono 25.08.2019r. w Strzelinie o godz. 6:45.

________________________________________________

dodano 18.08.2019r.

Gołębie wypuszczono 18.08.2019r. w Niemodlinie o godz. 7:00.

__________________________________________________

dodano 14.08.2019r.

Hodowcy którzy chcą uczestniczyć w MP gołębi młodych  zobowiązani

są typować 15 pierwszych gołębi literą "S" i zakoszować je jako pierwsze, 

pozostałe gołębie seryjne oznaczyć literą "M" (nie może być SM !!!!!).

Nie dostosowanie się do tych wytycznych spowoduje nie zaliczenie lotu do tego mistrzostwa.

Jednocześnie listy startowe muszą być drukowane przez skrzynki przechwytujące !!!!!

Godziny odjazdu kabiny na pierwsze trzy loty:

Jeleśnia 17.00

Sporysz 17.20 - 17.40

Lipowa 18.10 - 18.30

Wieprz 19.00

___________________________________________________

dodano 11.08.2019r.

Gołębie wypuszczono 11.08.2019r. w Mikołowie o godz. 6:30.

__________________________________________________

dodano 02.08.2019r.

Lot próbny z Mikołowa 11.08.2019r., koszowanie 10.08.2019r.,  godziny odjazdu kabiny z Sekcji:

Jeleśnia 17.00

Sporysz 17.20 - 17.40

Lipowa 18.10 - 18.30

Wieprz 19.00

___________________________________________________

dodano 28.07.2019r.

Gołębie wypuszczono w miejscowosci BIERGES dnia: 28.07.2019r. o godz. 10:50:00. Na starcie pochmurno.

_______________________________________________________________________

dodano 27.07.2019r.

W dniu dzisiejszym, tj. 27.07.2019r. gołębie z Brukseli nie zostaną wypuszczone z powodu złych warunków atmosferycznych.

_______________________________________________________________________

dodano 23.07.2019r.

Na lot Bruksela 4 gołębie seryjne do Oddziału i Okręgu oznaczamy literą 'S', a piątego do serii 5/3 literą 'M'

(nie 'SM'!).

Listy startowe drukujemy przez skrzynki przechwytujące !!!.

__________________________________________________

dodano 20.07.2019r.

Gołębie wypuszczono 20.07.2019r. w Szprotawie o godz. 5:40.

__________________________________________________

dodano 18.07.2019r.

1. Pełne spisy przedlotowe gołębi młodych należy dostarczyć do Sekretarza Oddziału do 28.07.2019r.  

    Spisy powinny być podpisane przez hodowcę i potwierdzone przez Zarządy Sekcji.

    Do spisów należy dołączyć zaświadczenia szczepień przeciw paramyksowirozie lub dostarczyć spisy

    podbite przez weterynarza.

    Wzór spisu jest do pobrania na stronie internetowej Oddziału w zakładce ‘Druki PZHGP’.

2. Każda Sekcja sporządzi zestawienie zbiorcze z otrzymanych spisów:

     - lp,

     - nazwisko i imię,

     - ilość gołębi,

     - rodzaj zegara /bez zegara, ręczny lub elektroniczny/,  

    oraz podsumuje ilość hodowców i gołębi.

3. Wydruki z wprowadzonych do komputera spisów dla hodowców nie posiadających zegara i zegarów   

     ręcznych do weryfikacji przez hodowcę będą do odebrania przez Zarządy Sekcji od  04.08.2019r.

     Po naniesieniu niezbędnych poprawek w terminie do 10.08.2019r.  Zarządy Sekcji dostarczą poprawione

     spisy przez hodowcę do rachmistrza oddziałowego.

     Niedostarczenie poprawek będzie się równało z prawidłowo wprowadzonym spisem do programu

     obliczeniowego.

4. Na locie próbnym 10.08.2019r. Sekcje wydrukują z ESK spisy gołębi przez skrzynki przechwytujące

     i dostarczą  karty  pamięci do rachmistrza oddziałowego dnia 10.08.2019r.

     Wszystkie gołębie w ESK muszą mieć przyporządkowane obrączki elektroniczne.

     Wydrukowane spisy-przyporządkowania muszą być podpisane przez hodowcę oraz podpisane

      i opieczętowane przez Przewodniczącego oraz Komisję Wkładań i dostarczone do Sekretarza Oddziału

     dnia 10.08.2019r.

5. Punkty do Oddziału i Rejonu zdobywają wszystkie gołębie na spisie.

6. Gołębie za które hodowca będzie płacił:

     - dla ESK, ilość gołębi wydrukowanych z zegara,

     - dla zegarów ręcznych i hodowców nie posiadających zegara, ilość gołębi na spisie po poprawkach.

7. Gołębie zaobrączkowane obrączką olimpijską biorące udział w MP ‘DERBY’ /max. 15 szt./

     muszą być umieszczone jako pierwsze na ogólnym spisie hodowcy.

8. Po 10.08.2019r. w zegarach ESK nie wolno nic zmieniać.

                       Zarząd Oddziału Lipowa

______________________________________________________________________________________

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 07/2019 i 08/2019

Lot Szprotawa  V przesunięty na sobotę 20.07.2019r.

Kabina w piątek 19.07.2019r.:

Wieprz 18.00 – 18.15  

Jeleśnia 18.45 - 19.00

Sporysz  19.20 - 19.35

Lipowa 20.00 pojenie 21.00 wyjazd na trasę

Sekcja Lipowa koszuje od 18.30

__________________________________________________

dodano 17.0.2019r.

Pełne spisy przedlotowe gołębi młodych należy dostarczyć do Sekretarza Oddziału do 28.07.2019r.

Spisy powinny być podpisane przez hodowcę i potwierdzone przez Zarządy Sekcji.

Do spisów należy dołączyć świadectwa szczepień przeciw paramyksowirozie lub dostarczyć spisy podbite przez weterynarza.

Szczegółowy komunikat ukaże się do niedzieli.

 

W 2020r. Zarząd Okręgu planuje zorganizować 3 loty z miejscowości Minden,

oraz uczestniczyć w locie Regionu z miejscowości Duren i locie narodowym z Brukseli.

Lot narodowy Bruksela i lot Duren będą brały udział w nowym współzawodnictwie Regionu IV Kraków:

"Mistrz Drużynowy Lotów Dalekodystansowych" /regulamin w zakładce komunikaty ZG i Regionu/.

__________________________________________________________________________________

dodano 15.0.2019r.

ZAPIS OBRĄCZEK "DERBY" W ZEGARACH ESK

W celu prawidłowego sczytywania obrączek przez skrzynki, należy stosować następujące wpisy w zegarach:

Tauris: (Oddział zostawiamy pusty)

PL 19 123456      dla 6 znakowej

L 19 1234567      dla 7 znakowej

Benzing: (Przy wpisywaniu: country/kraj - PL, year/rok - 19, prefix-club/oddział-sekcja - wpisujemy 00,

                 number/numer - odpowiednio 6 lub 7 cyfrowy)

PL 00 19 123456      dla 6 znakowej

PL 00 19 1234567    dla 7 znakowej

Unikon:  (Wybrać PD strzałkami)

PD 19 0123456    dla 6 znakowej

PD 19 1234567    dla 7 znakowej

Bricon:  (wpisujemy)

PD-19-123456     dla 6 znakowej

PD-19-1234567   dla 7 znakowej

Vizion: (Wybieramy PD)

PD 19 0123456     dla 6 znakowej

PD 19 1234567     dla 7 znakowej

Tipes:

PL-2019- 123456   dla 6 znakowej      

PL-2019-1234567  dla 7 znakowej

Mega: (Wybieramy drugie menu Obrączki Olimpijskie)

PL19-0123456      dla 6 znakowej

PL19-1234567      dla 7 znakowej

AMC:

PL-19-123456            dla 6 znakowej

PL-DE-19-123456     dla 6 znakowej

PL-19-1234567         dla 7 znakowej

PLDE-19-1234567    dla 7 znakowej

Na listach konkursowych oznaczenie obrączek DERBY będzie następujące:

dla 6 znakowej   PL-DE-19-123456

dla 7 znakowej   PLDE-19-1234567

Gołębie wypuszczono 15.07.2019r. w Minden o godz. 7:30.

__________________________________________________

dodano 14.07.2019r.

Z powodu złych warunków atmosferycznych start gołębi przeniesiono na poniedziałek 15.07.2019.

_______________________________________________________________________________

dodano 10.07.2019r.

Lot Minden II zostaje przełożony na niedzielę 14.07.2019r.

Koszowanie w piątek 12.07.2019r. zgodnie z harmonogramem.

____________________________________________________

dodano 07.07.2019r.

Gołębie wypuszczono 07.07.2019r. w Szprotawie o godz. 9:25.

__________________________________________________

dodano 01.07.2019r.

Lot Szprotawa IV i V

Wieprz 16.30 – 16.45  

Jeleśnia 17.15 - 17.30

Sporysz  17.50 - 18.05

Lipowa 18.30 pojenie 19.30 wyjazd na trasę

Sekcja Lipowa koszuje od 17.30

__________________________________________________

dodano 29.06.2019r.

Gołębie wypuszczono 29.06.2019r. w Minden o godz. 5:45.

__________________________________________________

dodano 24.06.2019r.

Lot Minden 1  - koszowanie 27.06.2019r., osoby odpowiedzialne za punkt wkładań:

Jarosław Kąkol , Stanisław Buława

Koszowanie Sekcja Wieprz i Jeleśnia od godz. 17.15

                                  Lipowa i Sporysz od  godz. 18.00

Lot Minden 2 - koszowanie 11.07.2019r., osoby odpowiedzialne za punkt wkładań:

Edward Paśko, Krzysztof Mrowiec  

Koszowanie Sekcja Lipowa i Sporysz od godz. 17.15

                                  Wieprz i Jeleśnia od  godz. 18.00

_______________________________________________________________

dodano 23.06.2019r.

Gołębie wypuszczono 23.06.2019r. w Neuruppinie o godz. 5:45.

__________________________________________________

dodano 21.06.2019r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 06/2019

_______________________________________________________

dodano 16.06.2019r.

Gołębie wypuszczono 16.06.2019r. w Neuruppinie o godz. 5:15.

__________________________________________________

dodano 09.06.2019r.

Gołębie wypuszczono 09.06.2019r. w Szprotawie o godz. 5:20.

__________________________________________________

dodano 02.06.2019r.

Gołębie wypuszczono 02.06.2019r. w Neuruppinie o godz. 6:00.

_________________________________________________________________

dodano 30.05.2019r.

Loty Neuruppin 2,3,4:

Wieprz 10.00 – 10.15

Jeleśnia  10.45 – 11.00

Sporysz 11.20 – 11.35

Lipowa - 12.00 pojenie, 13.00 wyjazd na trasę.

Sekcja Lipowa koszuje od 11.00

Lot Szprotawa III:

Jeleśnia 16.30 odjazd kabiny

Sporysz 16.50 - 17.10

Wieprz 17.40 - 18.00

Lipowa 18.30

_______________________________________________________

dodano 28.05.2019r.

Do 09.06.2019 Sekcje przekażą do sekretarza Oddziału imienny  wykazy pobranych obrączek za 2019r.,

druk na stronie oddziału.

Loty Minden i Bruksela - każda Sekcja zgłosi do Sekretarza Oddziału do 09.06.2019r.

wykaz imienny hodowców z ilością gołębi oraz z rozbiciem na każdy lot.

Pozostałe informacje będą podane w komunikacie Okręgu.

____________________________________________________________

dodano 27.05.2019r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 05/2019

____________________________________________________________

dodano 26.05.2019r.

Gołębie wypuszczono 26.05.2019r. w Neuruppinie o godz. 6:15.

__________________________________________________

dodano 22.05.2019r.

Godziny przyjazdu kabiny na lot Neuruppin I:

Jeleśnia  10:15

Sporysz 11:00

Wieprz 11:30

Sekcja Wieprz koszuje od godz. 10:30

__________________________________________________________________

dodano 19.05.2019r.

Gołębie wypuszczono 19.05.2019r. w Szprotawie o godz. 6:30.

__________________________________________________

dodano 16.05.2019r.

Koszowanie na lot Szprotawa II 18.05.2019r.,  godziny odjazdu kabiny z Sekcji:

Jeleśnia 17.00

Sporysz 17.20 - 17.40

Lipowa 18.10 - 18.30

Wieprz 19.30

___________________________________________________

dodano 11.05.2019r.

       Uwaga:

       Hodowcy, którzy chcą zmienić tą 50-tkę do Mistrzostwa Okręgu, dostarczą do 20.05.2019r.   

       do rachmistrza Oddziału w jednym egzemplarzu listę startowo-zegarową dla zegarów   

       ręcznych lub wydruk przyporządkowania dla ESK z wykreślonymi gołębiami pozostawiając 

       max. 50 szt. Inny rodzaj spisu nie będzie przyjęty.

Gołębie wypuszczono 11.05.2019r. w Szprotawie o godz. 6:30.

__________________________________________________

dodano 08.05.2019r.

Ze względu na warunki atmosferyczne lot Szprotawa zostaje zmieniony na  sobotę 11.05.2019r.

Koszowanie piątek 10.05.2019r., godziny odjazdu kabiny:

Jeleśnia  17.30

Sporysz 17.50 - 18.10

Lipowa 18.40 - 19.00

Wieprz 19.30

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 17.00

__________________________________________________________________

dodano 06.05.2019r.

Od 12.05.2019r. zaczynają sie loty do Intermistrzostwa a od 19.05.2019r. do GMP.

W związku z tym 10 gołębi biorących udział w tych współzawodnictwach na każdym locie

zaliczanym do nich należy oznaczyć literą 'S' i zakoszować je jako pierwsze.

Pierwszych 5 zakoszowanych bierze udział w Intermistrzostwie.

Pozostałe 10 gołębi oznaczyć literą 'M' (nie 'SM' !!!) - Tauris i 'T' - Mega System i zakoszować w dowolnej kolejności.

Jednocześnie listy startowe należy obowiązkowo drukować przez skrzynki przechwytujące !!!!!!.

Hodowcom, którzy tak nie oznaczą seryjności i nie zachowają kolejności koszowania,

lot nie będzie się liczył do w/w mistrzostw.

Hodowcy, którzy wkładają na lot 20 lub mniej gołębi mają obowiązek je w zegarze zatypować !!!!!

_____________________________________________________________________

dodano 04.05.2019r.

Gołębie wypuszczono 04.05.2019r. w Strzelinie o godz. 6:50.

__________________________________________________

dodano 02.05.2019r.

Lot Strzelin zostaje przesunięty na sobotę 04.05.2019r., koszowanie w piątek 03.05.2019r. zgodnie z harmonogramem.

W razie drastycznej zmiany pogody lot może zostać odwołany.

__________________________________________________

dodano 01.05.2019r.

Gołębie wypuszczono 01.05.2019r. w Niemodlinie o godz. 8:00.

__________________________________________________

dodano 29.04.2019r.

Lot Niemodlin   01.05.2019r.:

Ładowanie 30.04.2019r.,  godziny odjazdu kabiny z Sekcji:

Jeleśnia 17.00

Sporysz 17.20 - 17.40

Lipowa 18.10 - 18.30

Wieprz 19.00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 16:00.

__________________________________________________________

dodano 27.04.2019r.

Ze względu na niepewne warunki atmosferyczne lot z 28.04.2019r. zostaje odwołany !!!!!

________________________________________________________________________________

dodano 25.04.2019r.

Lot Niemodlin zostaje przełożony na 28.04.2019r.,  godziny odjazdu kabiny z Sekcji:

Jeleśnia 17.00

Sporysz 17.20 - 17.40

Lipowa 18.10 - 18.30

Wieprz 19.00

Sekcja Lipowa koszuje od godz. 16:00.

_____________________________________________________

dodano 24.04.2019r.

Gołębie wypuszczono 24.04.2019r. w Mikołowie  o godz. 7:30.

__________________________________________________

Znalezione obrazy dla zapytania kartki wielkanocne religijne

Baranka wielkiego, zająca nieskromnego, jajek kolorowych,

świąt odlotowych, dyngusa mokrego i koszyka smacznego

                Życzy  Zarząd Oddziału Lipowa

_______________________________________________________

dodano 18.04.2019r.

Lot 1 Niemodlin oraz 2 Strzelin, godziny odjazdu kabiny z Sekcji:

Jeleśnia  17.30

Sporysz 17.50 - 18.10

Lipowa 18.40 - 19.00

Wieprz 19.30

Lot 3 Jawor oraz 4 i 5 Szprotawa, godziny odjazdu kabiny z Sekcji:

Jeleśnia 17.00

Sporysz 17.20 - 17.40

Lipowa 18.10 - 18.30

Wieprz 19.00

_____________________________________________________

dodano 16.04.2019r.

PODWÓJNE OBRĄCZKI:

PL-023-16--2583 -  137006 - Setla Robert          

                         -  328016 - Bąk Jerzy             

PL-023-17---816 -  244034 - Biaˆłek Rafaˆł

                        -  385033 - Kupczak Leszek        

PL-023-17--2670 -  346032 - Kubiesa Jan           

                        -  354081 - Piela Piotr            

PL-023-18--4047 -  140029 - Soˆłtysik Jan          

                        -  137015 - Setla Robert          

_______________________________________________________

dodano 15.04.2019r.

Jeśli warunki pogodowe pozwolą jest planowany lot próbny .

Lot próbny z Mikołowa dnia 24.04.2019r.

Koszowanie dnia 23.04.2019r.

Jeleśnia wyjazd kabiny 17.00

Sporysz kabina 17.20 do 17.40

Lipowa kabina 18.10 do 18.30

Wieprz kabina 19.00

______________________________________________________

dodano 12.04.2019r.

Sekcje do 02.05.2019r. dostarczą w 2 egzemplarzach wykazy półroczne do Sekretarza Oddziału.

Drukowanie zegarów /przyporzadkowań/ w Sekcji Sporysz odbędzie się 13.04.2019r o godz. 14.00 w Domu Hodowcy.

Obecność członków lotujących obowiązkowa !!!

_______________________________________________________

dodano 09.04.2019r.

Drukowanie zegarów /przyporzadkowań/ w Sekcji Wieprz odbędzie się 13.04.2019r o godz. 10.00 w siedzibie Sekcji.

Obecność członków lotujących obowiązkowa !!!

_______________________________________________________

dodano 02.04.2019r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 04/2019

_____________________________________________________________________

dodano 01.04.2019r.

Drukowanie zegarów /przyporzadkowań/ w Sekcji Lipowa odbędzie się 13.04.2019r o godz. 16.00 w siedzibie Sekcji.

Każdy hodowca jest zobowiązany do zakodowania obrączek w zegarze. Obecność hodowców lotujących  obowiązkowa.

_______________________________________________________

dodano 15.03.2019r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 03/2019

Zebranie przedlotowe oraz odbiór spisów i świadectw szczepień gołębi hodowców Sekcji Wieprz,

odbędzie się w dniu 31.03.2019r. o godz. 15:00 na boisku sportowym w Wieprzu.

Obecność członków lotujących obowiązkowa !!!

________________________________________________________

dodano 13.03.2019r.

Zebranie przedlotowe oraz odbiór spisów i świadectw szczepień gołębi hodowców Sekcji Sporysz,

odbędzie się w dniu 24.03.2019r. o godz. 11:00 w Domu Hodowcy.

Obecność członków lotujących obowiązkowa !!!

Zebranie przedlotowe oraz odbiór spisów i świadectw szczepień gołębi hodowców Sekcji Lipowa,

odbędzie się w dniu 30.03.2019r. o godz. 15:00 w siedzibie Sekcji.

________________________________________________________

dodano 12.03.2019r.

Odbiór spisów i świadectw szczepień gołębi hodowców Sekcji Jeleśnia,

odbędzie się w dniu 24.03.2019r. o godz. 15:00 w siedzibie Sekcji.

________________________________________________________

dodano 06.02.2019r.

W zakładce Komunikaty Oddziału - Komunikat nr 01/2019

_______________________________________________________

dodano 01.02.2019r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 02/2019

_______________________________________________________

dodano 07.01.2019r.

W dniu 23.02.2019r. o godz. 16.00 w Sali OSP Leśna odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo–Wyborcze Oddziału Lipowa.

Obecność delegatów obowiązkowa. 

______________________________________________________

dodano 04.01.2019r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 01/2019

____________________________________________

dodano 29.12.2018r.             

W dniu 19.01.2019r./sobota/ o godz. 16:00 w siedzibie Sekcji

odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Sekcji Lipowa.

Obecność wszystkich hodowców obowiązkowa

W dniu 13.01.2019r./niedziela/ o godz. 11:00 w siedzibie Sekcji

odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Sekcji Jeleśnia.

Obecność wszystkich hodowców obowiązkowa

_______________________________________________________

dodano 27.12.2018r.             

W dniu 12.01.2019r./sobota/ o godz. 16:00 na boisku sportowym w Wieprzu

odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Sekcji Wieprz.

Obecność wszystkich hodowców obowiązkowa

_______________________________________________________

dodano 23.12.2018r.

Sekcje do 31.01.2019r. podadzą do Sekretarza Oddziału ilości obrączek rodowych na 2020r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 09/2018

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości

oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy 2019 Rok.

W tych wyjątkowych dniach chcemy Wam życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

              Życzy Zarząd Sekcji Sporysz

____________________________________________

dodano 22.12.2018r.

By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało.

By się wiodło znakomicie, by wesołe było życie.

Sto całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek. 

        Życzy Zarząd Odziału Lipowa

 

 

dodano 16.12.2018r.             

W dniu 13.01.2019r./niedziela/ o godz. 11:00 w Domu Hodowcy

odbędzie się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Sekcji Sporysz.

Obecność wszystkich hodowców obowiązkowa

_______________________________________________________

dodano 15.11.2018r.             

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 08/2018

__________________________________________________

dodano 13.11.2018r.

Zarząd Okręgu PZHGP Bielsko-Biała na posiedzeniu w dniu 13.11.2018r. ustalił loty okręgowe na rok 2019:

1. 26.05.2019r. - Neuruppin

2. 02.06.2019r. - Neuruppin

3. 16.06.2019r. - Neuruppin

4. 23.06.2019r. - Neuruppin

5. 29.06.2019r. - Minden

6. 13.07.2019r. - Minden

7. 27.07.2019r. - Bruksela

Pełny komunikat o współzawodnictwach okręgowych na rok 2019 ukaże się w późniejszym terminie.

_________________________________________________________________________________

dodano 24.10.2018r.             

Gołębie na wystawę okręgową 2018r. proszę zgłaszać do rachmistrza Oddziału do 15.11.2018r.

W zakładce Komunikaty Okręgu - Komunikat nr 07/2018

__________________________________________________

dodano 22.10.2018r.

Zarząd Sekcji Wieprz serdecznie zaprasza wszystkich

hodowców na rozdanie nagród za sezon 2018,

które odbędzie się 03.11.2018r. o godz. 16.00

na boisku sportowym w Wieprzu.

______________________________________________________________

dodano 02.10.2018r.

Zarząd Sekcji Sporysz serdecznie zaprasza wszystkich hodowców na rozdanie nagród za sezon 2018,

które odbędzie się 06.10.2018r. o godz. 16.00 w Domu Hodowcy.

________________________________________________________________________________________

dodano 26.09.2018r.

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło